Skip to content Skip to footer


Biz, bilginin ana kaynağının deneyim olduğuna inanarak çıktığımız bu yolu 51 yıl önce aile şirketi olarak Essa Grup’u kurduk. 2013 yılı itibariye de Hong Kong merkezli global firmamız olan Daniel Klein Group şirketimizi kurduk; bugün, Türkiye operasyonunu yürüttüğümüz şirketimiz Essa Grup ile Daniel Klein Group şirketimizi birleştirerek Essa-Daniel Klein Group olarak yolumuza devam ediyoruz.

‘’Herkes için saat üretiyoruz’’ felsefemizle dünyada her dakika 1 saat satan bir şirket haline gelmenin gururunu yaşıyoruz.

 

Daniel Klein, Freelook ve Bigotti markalarının sahibi, Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo & Racquet Club’ın dünya lisansörü, Mascionni, Tom Jones, Japon markası Q&Q ve İsviçre’nin gururu Mathey-Tissot’nun Türkiye distribütörlüğüyle ailemizi her geçen gün büyütüyoruz.

Bugün dünyada çapındaki 85 ülkeden fazla distribütörlüğümüzle, Türkiye’de yaklaşık binden fazla bayiye hizmet veriyoruz. Türkiye ve Hong Kong merkezli ofislerimizde 150, üretim fabrikasındaki yaklaşık 800 kişilik ekibimizle hem yurt içi, hem yurt dışında çalışmalarımızı ara vermeksizin sürdürüyoruz.

Adresimiz
15 Temmuz mahallesi,
Bahar Caddesi, No: 28,
Bağcılar, İstanbul.
Bizi Arayın

Essa Grup © 2022 Tüm hakları saklıdır.