Skip to content Skip to footer

MASCIONNI

Zaman, yenilenerek anlam kazanır.

Mascionni, zamanın ihtiyaç ve gereksinimlerinin değişmesiyle birlikte ortaya çıkan ve adeta dönemin şartlarına meydan okuyan fiyat performans kalitesiyle adından bahsettirmeye başlayan bir saat markasıdır.

Global ve Türkiye pazarında enflasyon ve döviz kurlarının yükselmesiyle birlikte piyasada uygun, kaliteli fiyatlara satılacak ürün açığının oluştuğunu keşfettik ve bu ihtiyaca uygun bir saat markası yaratmaya karar verdik. Markanın koleksiyonlarının içeriğinde ise %50 Kadın %50 Erkek olacak şekilde model ve tasarım dağılımını gerçekleştirdik. Mascionni 2022 koleksiyonu, çağın güncel trendlerinin modernliğinde İtalyan tarzını benimseyerek yansıtan spor ve inovatif modellerden oluşmaktadır.

Mascionni 2022 yılı hedefi olarak markayı, saat sektöründe ilk olarak Türkiye ile buluşturacak olup 2023 de ise global dünya pazarına sunacaktır. Türkiye pazarında isminin duyulmasıyla birlikte oldukça büyük bir ilgi gören marka, gelişerek popülerliğini her geçen gün biraz daha artırarak trend model ve tasarımlarıyla bu ilgiyi görmeye devam edecektir.

Mascionni ile tanışmaya hazır mısınız?

Adresimiz
15 Temmuz mahallesi,
Bahar Caddesi, No: 28,
Bağcılar, İstanbul.
Bizi Arayın

Essa Grup © 2022 Tüm hakları saklıdır.